Nowe opcje gry: gens system.

Nowe umiejętności w broniach: Phoenix Shot.

Nowe rodzaje przedmiotów: ancienty +excellent dostępny tylko na mujapan, dropi z Selupan, Medusy, z gaion order na lvl 7 i na vulcanus. Musimy mieć kogoś z master lvl w pt.

Nowa zbroja: Phoenix Soul Armor.

Nowe spodnie: Phoenix Soul Pants.

Nowe buty: Phoenix Soul Boots.

Nowe hełmy: Phoenix Soul Helm.

Nowy kij: Divine Stick of Archangel.

Nowy kastet: Phoenix Soul Star.

Nowa socket zbroja: Eteral wing Armor.

Nowe socket spodnie: Eteral wing Pants.

Nowe socket buty: Eteral wing Boots.

Nowy socket hełm: Eteral wing Helm.

Nowe socket rękawiczki: Eteral wing Gloves.

Nowy socket kij: Eteral wing Stick.

Zmiany w skilltree: zmodyfikowane drzewko umiejętności i ulepszanie umiejętności, teraz każda umiejętność ma 20 lvl ulepszenia z paroma wyjątkami i by odblokować następny poziom umiejętności musimy wbić 10 pkt w ten z poprzedniego poziomu.

Zmiana dotycząca poziomów i dropu z mobów: zamiany dotyczące mobów z dodanych obszarów z sezonu 5 odcinka 4 poza meduzą.

Zmiana w systemie quest od NPC: dodano questy weekly, questy na rozszerzenie plecaka i depozytu.

Zmiana w handlu: dodano zdarzenie klawiszy powodujące natychmiastowe przeniesienie przedmiotu po kliknięciu na nim PPM w oknie handlu.

Zmiana w chacie: dodano nowy rodzaj chatu - gens chat przy pomocy klawisza $tekst piszemy na naszym gens.

Zmiana w klawiszologii: dodano podręczne klawisze odpowiedzialne za włączanie i wyłączanie chatu wszystkich wiadomości, generalnego, party, gulid, i gens klawiszami F2, F6, F7, F8, F9.

Zmiana w expie za moby: została naprawiona wartość otrzymanego doświadczenia.

Zmiana w naprawianiu postaci: naprawiono bug związany z rozłączaniem przy siedzeniu na jakiejś stronie internetowej przez 5 minut; (nie dotyczy party i eventów CS, BC).

Zmiana przy pakowaniu jeveli: można teraz pakować więcej rodzaji kamyków do 30 sztuk są to: Jewel of Bless, Jewel of Soul, Jewel of Chaos, Jewel of Life, Jewel of Creation, Jewel of Guardian, Jewel of Harmony, Low Refining Stone,High Refining Stone, Gemstone.Wstecz