Nowe opcje gry: rozszerzenie mapy archeon, kontynuacja quest system od elf solidera itd. ,jevel pandora system, nowy system pentagramów, zmieniony interfejs gulid i party, nowy klawisz do użytku N, gdzie możemy zarządzać party i gulid naraz, zmienione okno interfejsu gracza, lewy przycisk służy teraz do poruszania się między oknami w interfejsie pod N, kanał może być przetłumaczony w oknie dialogowym /*chyba chodzi o szeptanie*/ zwiększenie opcji transakcji pentagramem, SNS system pozwalający na wysyłanie wiadomości z sieci społecznej za pomocą Facebook'owej aplikacji, informującej o naszych postępach w grze jak wbity lv czy podniesiony exe przedmiot, podobnie jak wszystkie inne aplikacje na fejsie, urozmaicony system bonusów dla petów i ringów na 30% więcej expa, npc archeon jest teraz w safe zone, zmiana położenia npc od questów w archeon i mikstur, górnictwo.

Nowe opcje mixów: pranie nowych pentagramów.

Nowi NPC: Malt.

Nowe potwory: Deventer Devilfairy, Deventer Elemental Beast, Deventer Elemental Knight, Shelly Hodeun (Fire Element BOSS), Wukanba (BOSS Element Water), Silas (Earth Element BOSS), Nord Moose (Wind Element BOSS), Mupeu (BOSS Element Darkness).

Nowe pierścionki przemiany: Robot Knight Transformation Ring, Mini Robot Transformation Ring.

Nowe pentagramy: Templar Lorencia Impregnable Shield, Hero's Elixir, Gladiator Sword, Blade of Kundun, Magical Orders of Kundun, Imperial Guardian's Sconce, Icarus Report, Prophers of Arka, Antonia's Sword, Statement of Kundun.

Nowy Event: Acheron Guardian.

Nowy rodzaj wingów: wingi specjalne.

Nowe wingi specjalne: Wings of Conqueror.

Zmiany w Archeon: rozszerzenie mapy Archeon o obszar Deventer.

Zmiany dotyczące chaos castle: jest to teraz rodzaj turnieju, za, który zbieramy pkt i przechodzimy eliminacje, od 1-3 dnia, potem od 3-5 i 6 dnia o 2100 każdego miesiąca wg mu korea mamy finał. Załapuje się kolejno 20 i 10 osób. Event jest dla osób od 280 lv, zasady obowiązują te same co w oryginalnym CC, swoje pkt, eliminacje i pozycje możesz sprawdzać u npc Malt; bycie PK może zmniejszyć twoją pozycję. Wstęp jest darmowy, graczy może być od 5 do 70 pkt, naliczane są następująco potwór 1 pkt gracz 2 pkt wygranie CC 3 pkt. Nagrodami są w ćwierćfinale do 3b i 3s, w półfinale cr, b, anc, nagrodą za pokonanie wszystkich jest nagranie wyczynów w internecie na hall of fame i możliwość dzierżenia skrzydeł zdobywcy przez 28 dni.

Zmiana w maksymalnym poziomie do uzyskania: teraz możemy uzyskać maksymalnie 702 lvl.

Zmiana w maksymalnym master levelu do uzyskania: teraz master lvl wynosi 302.

Zmiana w maksymalnym poziomie do pokazania: teraz się nam maksymalny 702 lvl pokazuje.

Zmiany w pentagramach: zwiększono liczbę transakcji przy pomocy przedmiotu.

Zmiany w przedmiotach boostujących do 30% expa: szkielet pet+panda, ring+panda i panda pet+ring tylko działają.

Zmiany w Archeon: boss archeon będzie się pojawiał losowo co godzinę od zabicia, z bossa elementarnego można wyrzucić nowy pentagram, nie ma nowych elementów w devender. NPC będzie przeniesiony do safe zone.

Zmiany w arka war: drugi obelisk nie występuje w żadnym z obszarów, buffy są sumowane, nie można uzyskać elementów z Deventer.

Zmiana w systemie party: nowy klawisz szybkiego dostępu do zarządzania party, można konfigurować w oknie dialogowym system party, klikając lewym przyciskiem myszy można przenosić okno party.

Zmiana w systemie Gulid: nowy klawisz szybkiego dostępu do zarządzania Gulid, można konfigurować w oknie dialogowym system Gulid, klikając lewym przyciskiem myszy można przenosić okno Gulid.

Zamiana w Blond Castle: zwiększono exp.

Zamiana w Devil Square: zwiększono exp.

Nowe przedmioty: Pick of Pandora, Increase Transaction, Tradable Seal.

Zmiana w plecaku: maksymana liczba zen to teraz 2,000,000,000.

Zmiana w systemie pentagram: dodanie nowych klas pentagramów, ograniczenie liczby transakcji nimi, nowe opcje pentagram, zwiększenie liczby handlu pentagramami.

Wstecz