Nowe opcje gry: Jevel pandora system, system pentagramów, pranie skrzydeł z nagród zdarzeniowych nowy klawisz do użytku N, gdzie możemy zarządzać party i gulid naraz, zmienione okno interfejsu gracza, lewy przycisk służy teraz do poruszania się między oknami w interfejsie pod N, kanał może być przetłumaczony w oknie dialogowym /*chyba chodzi o szeptanie*/ zwiększenie opcji transakcji pentagramem, SNS system pozwalający na wysyłanie wiadomości z sieci społecznej za pomocą Facebook'owej aplikacji, informującej o naszych postępach w grze jak wbity lv czy podniesiony exe przedmiot, podobnie jak wszystkie inne aplikacje na fejsie, urozmaicony system bonusów dla petów i ringów na 30% więcej expa, npc archeon jest teraz w safe zone, zmiana położenia npc od questów w archeon i mikstur, górnictwo.

Nowe opcje mixów: pranie nowych pentagramów, Pranie Wings of Conqueror i ulepszanie ich od +0 do +15.

Nowi NPC: Malt.

Nowe potwory: Deventer Devilfairy, Deventer Elemental Beast, Deventer Elemental Knight, Shelly Hodeun (Fire Element BOSS), Wukanba (BOSS Element Water), Silas (Earth Element BOSS), Nord Moose (Wind Element BOSS), Mupeu (BOSS Element Darkness).

Nowe pierścionki przemiany: Robot Knight Transformation Ring, Mini Robot Transformation Ring, Great Heavenly Mage Transformation Ring.

Nowe pentagramy: Lorencia Knight's Iron Shield, Hero's Elixir, Gladiator's Dagger, Iron Shield of the Magic, Merciless Gladiator's Dagger, Brave Hero Elixir, Kundun's Madness Blade, Kundun's Magic Spell Scroll, Stronghold of the Empire Guardians, Ancient Icarus Scroll, Arca's Prophecy, Antonia's Sword, Kundun's Seal Scroll.

Nowe przedmioty: Conqueror's Badge.

Nowd Eventy: Archeron Guardian, Illusion Temple Championship.

Nowe rzeczy, z których coś leci: Present of Henchmen, Present of Knights, Present of High Knights.

Nowy rodzaj wingów: wingi specjalne.

Nowe wingi specjalne: Wings of Conqueror.

Zmiany dotyczące chaos castle: Od teraz event nazywa się Survival of the Fittest, jest to teraz rodzaj turnieju, za, który zbieramy pkt i przechodzimy eliminacje, od 1-3 dnia, potem od 3-5 i 6 dnia o 2100 każdego miesiąca wg mu korea mamy finał. Załapuje się kolejno 20 i 10 osób. Event jest dla osób od 280 lv, zasady obowiązują te same co w oryginalnym CC, swoje pkt, eliminacje i pozycje możesz sprawdzać u npc Malt; bycie PK może zmniejszyć twoją pozycję. Wstęp jest darmowy, graczy może być od 5 do 70 pkt, naliczane są następująco potwór 1 pkt gracz 2 pkt wygranie CC 3 pkt. Nagroda za wygranie całego eventu jest Conqueror's Badge potrzebna do zrobienia Wings of Conqueror, poboczne nagrody są dostepne za zabijanie losowego potwora w pierwszej rundzie (Present of Henchmen) i na końcu drugiej rundy (Present of Knights lub Present of High Knights).

Zmiana w maksymalnym poziomie do uzyskania: teraz możemy uzyskać maksymalnie 730 lvl.

Zmiana w maksymalnym master levelu do uzyskania: teraz master lvl wynosi 330.

Zmiana w maksymalnym poziomie do pokazania: teraz się nam maksymalny 730 lvl pokazuje.

Zmiana w master level: level zostaje zwiększony z 302 do 330.

Zmiany w pentagramach: dodanie nowych klas pentagramów, ograniczenie liczby transakcji nimi, nowe opcje pentagram, zwiększanie liczbę transakcji przy pomocy przedmiotu .

Zmiany w przedmiotach boostujących do 30% expa: szkielet pet+panda, ring+panda i panda pet+ring tylko działają.

Zmiany w Acheron: boss Acheron będzie się pojawiał losowo co godzinę od zabicia, z bossa elementarnego można wyrzucić nowy pentagram, nie ma nowych elementów w devender. NPC będzie przeniesiony do safe zone, roższeżenie kontynentu o obszar Debenter.

Zmiany w arka war: drugi obelisk nie występuje w żadnym z obszarów, buffy są sumowane, nie można uzyskać elementów z Deventer.

Zmiana w systemie party: nowy klawisz szybkiego dostępu do zarządzania party, można konfigurować w oknie dialogowym system party, klikając lewym przyciskiem myszy można przenosić okno party, zmieniono wygląd okien.

Zmiana w systemie Gulid: nowy klawisz szybkiego dostępu do zarządzania Gulid, można konfigurować w oknie dialogowym system Gulid, klikając lewym przyciskiem myszy można przenosić okno Gulid, zmieniono wygląd okien.

Zmiana zadaniach Illusion Temple: .

Zamiana w Blond Castle: zwiększono exp.

Zamiana w Devil Square: zwiększono exp.

Nowe przedmioty: Pick of Pandora, Increase Transaction, Tradable Seal.

Zmiana w plecaku: maksymana liczba zen to teraz 2,000,000,000.

Zmiana w elf solider: Nowe zadania od elf solidera.Wstecz