#13 Napisano: 07.02.2017 - 16:54

Powoli kończę ustawiać serwer MU Online w edycji PVP S2. Serwer będzie stał na VPS i zawierał jeden z lepszych antyhaków. Więcej informacji podam w publikacji; w związku z tą informacją przeniosę również stronę na inny hosting (nie mam głowy do stawiania serwera Mu Online na Linuksie i nawet jeżeli by mi się to udało, to nie wiadomo czy by wszystko działało). Zaktualizowałem też nieco wygląd strony.

#12 Napisano: 18.05.2014 - 14:00

W związku z fizycznym uszkodzeniem płyty głównej zawieszam pracę nad obecną aktualizacją do czasu odzyskiwania danych.

#11 Napisano: 11.09.2013 04:22

Użyto CSS do kolorowania, naprawiono kolejne wykraczania po zmianach, naprawiono błąd z rozjeżdżaniem strony, poprawa literówek, poprawienie świecenia listy punktowanej, zmiana „zapki” na „zaproszenia”, zmiana kolorowania przycisków wstecz, Zmieniono kodowanie i polskie znaki ze standardu "ISO-8859-2" na "UTF-8", zmieniono jedną rzecz w menu, zmieniono treść pustych stron, zmiana „odśwież” na „F5”, zmieniono przycisk wstecz z JS na CSS, zmieniono listę z HTML na CSS, zmiana nazwy przy liście, drobne zmiany w menu, zmiana koloru tekstu na głównej stronie i wytłuszczenie go, zmiana stylu daty i godziny, poprawiono tag br, poprawiono umieszczenie kursora, dodano kosmetyczne poprawki w tekście, dodano menu rozwijane na kliknięcie, dodano dział czym jest strona, dodano efekt kursora z gry na przycisku wstecz odświerz i pasku tłumacza oraz reszcie strony, dodano napisy na początku dwóch grup pokazów slajdów, dodano podział broni i biżuterii na kategorie, dodano wtyczkę lubię to i tłumacza oraz przeniesiono przycisk tłumacza na prawo, dodanie stopki i zamieszczenie tam daty i godziny, dodano nowe logo i testowe tło, dodano cieniowanie i kolorowanie tekstu w Source i index, przeniesiono w indeksie liczniki i wtyczki na prawą stronę, poszerzono menu, edycja źródła, drobna polonizacja treści strony, przerobiono menu główne, by się strony nie otwierały w innych kartach, usunięcie małej kreski przy rozwinięciu season 0, usunięcie obramowania, przeniesienie i przekształcenie zawartości strony z dymkami na dwie inne, usunięcie i zablokowanie ramek, usunięcie niepotrzebnego fragmentu kodu ze strony głównej, zmniejszono odległość tekstu na stronie głównej, edycja słownika, czarne i pogrubione litery w indeksie, zakodowanie layout’a strony w div+css, zgodność strony z html5, przechodzenie strony przez walidację na http://validator.w3.org/ poza kilkoma błędami false-positive.

#10 Napisano: 09.07.2013 20:17

Ogarnięto teksty na stronach, zmieniono logo oraz tło w index, tymczasowo zmieniono menu, do pokazu slajdów dodano opcję przewijania i stopowania zdjęć, zmieniono rodzaj czcionki na Arial.

#9 Napisano: 03.07.2013 01:13

Poprawiono estetykę tła względem tekstu, dodano pokaz slajdów, zmodyfikowano listę, uzupełniono część informacji i dodano licznik odwiedzin na adresy IP.

#8 Napisano: 29.06.2013 16:05

Strona oficjalnie wystartowała.

#7 Napisano: 27.06.2013 18:01

Dziś została ukończona obecna wersja strony, która wkrótce będzie na hostingu. Na razie nie planuję jej bardziej rozbudowywać.

#6 Napisano: 19.06.2013 21:23

Dziś postanowiłem uzupełniać poradnik na tyle, ile byłem w stanie znaleźć informacji w internecie.

#5 Napisano: 24.12.2012 15:48

Wreszcie dziś o szóstej rano skończyłem aktualizować wszystkie sezony, został jedynie podział na epizody, dodanie tam zmian i ogarnięcie pierwszych wersji gry.

#4 Napisano: 16.12.2012 17:09

Wyszedł kolejny sezon, więc znów co nieco dopiszę. Planuje w przyszłości rozbudować poradnik o dokładniejsze dane dzieląc sezony na epizody w jakiejś animowanej liście rozwijanej oraz upiększyć menu główne o animowane napisy, no i utworzyć strony o wersji mu z przed pojawienia się MG czy DL.

#3 Napisano: 7.07.2012 5:56

Po dłuższym czasie, kiedy to został wydany sezon 7, czyli to całe Mu eX700, Mu eX701, Mu eX702 postanowiłem znów zainteresować się poradnikiem na www. Został on bardziej rozbudowany o dokładniejsze dane na temat danego sezonu i wreszcie ma możliwość otwierania odnośników na nowych oknach.

#2 Napisano: 19.12.2010 10:36

Poradnik nie jest może, choć w połowie tak udany, jak wersja z Power Pointa, ale póki co brak czasu mi nie pozwala na rozwijanie go w formie strony. Tymczasem zaprezentuje kolejny etap poradnika a w nim:


elementy Java script tzn:
a). Przyciski
b). Ich podświetlanie
c). skrypty pokazujące aktualną datę i bieżący czas
d). Ładowanie skryptów z pliku
e). Wszystko to oparte na wszystkich do tej pory robionych stronach ze zmienionymi obrazkami:p#1 Napisano: 03.10.2010 18:12

Dziś zaprezentuję wersję Alfa swojego poradnika do MU Online. Co mogę o niej powiedzieć:

- Gram w nią teoretycznie 7 lat praktycznie 4 lata
- Jest to połączenie MMORPG oraz grafiki 3D
- Została napisana przez koreańców
- Aktualnie na www.muonline.co.kr/ jest najnowszy 6 sezon
- Wraz z nowymi sezonami zwiększają się wymagania gry
- Serwery można podzielić na prywatne jak Dark Stars oraz oficjalne jak np global mu online
- Gra ma możliwość tworzenia własnych serwerów, czyli coś jak w linuxie
- Głównie grałem na serwerze prywatnych, jednak na globalnym nie mogę grać z powodu słabego hardware
- Co kryje ta gra można się dowiedzieć w załącznikach po lewej stronie
- Napisałem o tej grze poradnik, obecnie jest to prezentacja 355 slajdów, ale zamierzam ja przenieść na stronę
- Poradnik jest niekompletny, tzn opisy przedmiotów i potworów są w hiperłączach i nie ma wszystkiego w poszczególnych sezonach opisanego
- Gra umożliwia graczom z całego świata na egzystowanie w prehistorycznym świecie, opisanym w twórczości literackiej Jamesa Churchwarda o krainie Mu.